21 Mart-20 Nisan arasında doğan, elementi ateş, yönetici gezegeni Mars olan koç burcu erkeği ve koç burcu kadınının genel özellikleri nelerdir? Koç burcu hangi sağlık sorunları ile karşılaşır? Koç burcu kadınını özellikleri nelerdir? Koç burcu erkeğinin özellikleri nelerdir? Koç burcu insanının aşk hayatı nasıldır? Koç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır? Koç burcu erkeği nasıl kadınlarla anlaşır? Koç burcu kadını nasıl erkeklerle anlaşır?

Koç Burcunun Genel Özellikleri

Koç burcu zodyak’ın ilk burcudur. Bu yüzden hep bir numaralı olmayı isterler. Egoları yüksektir çünkü, koç burcunu mars yönetiyor mars enerji dolu bir gezegendir. Koç burçları yerinde duramaz, enerjiktir, hareketlidir, macera doludur. Koç burcu insanları atak, girişimci, cesur, inatçı, aceleci, sabırsız, kafasının dikine giden ve her zaman da dört ayağı üstüne düşen kişilerdir. çocuk kadar da saftırlar. Herkesi kendileri gibi görürler genelde de dost kazığı yerler.

On iki burç içinde en çok dost kazığı yiyen burç koçlardır. Kafalarına koyduklarını sonuçlarına bakmadan yaparlar, arkasındaki insanların ne olacağı umurlarında olmaz, Koçlar çok zekidir. Rol yaptığınızı çok iyi anlarlar. Kovalamayı seven bir burçtur. Kaçan kişi gözünde değerlidir. Kolay elde edilen şeyler ona göre değildir. Övülmekten hoşlanırlar. Çabuk gaza gelirler. En çabuk gaza gelen burçtur.

Koçların kendilerine özgü çekicilikleri vardır. Çok güzel ve yakışıklı olmasalar bile kendilerine olan öz güven ile cazibeli görünmeyi başarırlar. Kendine iyi bakan, iyi giyimli, yanına yakışacak  insanlara çekim duyarlar. Koç burcu cinsel gücü ve enerjisi çok yüksek burçtur. En iyi öpüşen ve öpüşmeyi seven burç koçtur.

Kafasına koyduğunu yapar bu konuda eline kimse su dökemez. Düşünmeden iş yapar. İş işten geçtikten sonra başını taşlara vurur fakat hiç bir zaman pişman olmaz koç burcunu asla değiştirmez.

Koç Burcu Hangi Sağlık Sorunları İle Karşılaşır?

Koç burcu baş bölgesi ile ilgili sorunlar yaşar. Göz rahatsızlıkları, baş ağrıları, migren koç burcu insanında sıkça görülür. Çok aceleci olduklarından dolayı kaza yapmaları söz konusu, kesici aletler ve ateş gibi etkenler koç burcu için tehlikeli olur çok dikkatli ve yaptıkları işte sabırlı olmaları kendilerinin yararınadır. Çok burcu çok cesur olmasına rağmen kan görmeye dayanamaz. Yemek alışkanlığı çok acılı ve kebap ve ateş üstünde pişen yiyecekler olduğu için  sindirim ile ilgili sorunlar yaşaması mümkün.

Koç Burcu Kadınının özellikleri

Koç burcu kadını her zaman bir numara olmayı ister. Hiç bir zaman olumsuz kendisinde söz edilmesine dayanamaz. Hep iyi yönde konuşulsun ister. O hep hareketli, neşeli koç kadını birden sinirlenip ateş püsküren bir insan oluverir.

Lider olmak ister herkesi arkasından sürekleyen girişimlerde bulunur. Koç burcu kadını cazibelidir. Koç burcu kadını  hiç bir zaman mızmızlanmaz kendi işini kendisi yapar. Her işin üstesinden gelir. Erkeklere gerek duymazlar erkekler koç kadının yanında kendilerini lüzumsuz gibi hissedebilirler.

Koç Kadının Aşk Hayatı

Koç burcu kadınının aşk anlayışı ne, koç burcu kadını aşkı nasıl yaşar? Kimlerle uyuşur kimlerle uyuşmaz.

Koç burcu kadını aşkı hareketlidir. Aşkta yaşanacak kötü olumsuz şeylerden kendini asla sorumlu tutmaz hep karşı tarafı suçlar aşk konusunda bencildir.

Koç burcu kadınının anlaştığı burçlar kendileri gibi hareketli 0adrenalin dolu, ateş grubu burçlar yay, aslan ve koçlarla iyi anlaşır. Hava grubu burçlar ikizler, terazi ve kova burçlarla da arası iyidir.

Koç burcu kadınının anlaşamadığı burçlar ve kesinlikle uzak durması gereken burçlar ise su grubu burçlar olan yengeç, akrep ve balık burcudur. Ayrıca toprak grubu burçlar olan boğa, başak ve oğlak da ters düştüğü burçlardır. Kısacası kendini hareketlendirecek, coşturacak ateş ve hava grubu burçlar tam koç kadınına göredir. koç kadınını söndürecek olan su ve toprak burçları ile anlaşması zordur. Eninde sonunda bir pürüz çıkma olasılığı fazladır.

Koç burcu kadını İkili ilişkilerde çok çabuk bağlanan ve çok çabuk da vazgeçen flörtçü bir yapısı vardır. Gerçek aşkı bulduğu zaman ise çok sadık,dürüst, evine bağlı bir kadına dönüşüverir. Koç kadını kıskançtır. Onu sakın kıskandırmaya kalkışmayın kafası ile tos atması an meselesidir.

Koç Burcu Erkeğin Özellikleri

Koç burcu erkeği nasıl kadından hoşlanır? Koç burcu erkeğinin yanında kadınlar kendilerini değersiz gibi hissedebilirler. Koç burcu erkeği çocuk gibidir aslında fakat başkaları tarafından kısıtlanmayı istemezler. Koç burcu erkeği çok vıdı vıdı yapan kadınlar onlara göre değildir. Koç erkeği yumuşaklık ve zarafet ile istenilen hiç bir şeye karşı gelmez hemen yapar yumuşaklık ve zarafete karşı zaafları vardır.

Koç erkeği sınırsız hayal gücüne sahiptir. Sezgileri çok güçlüdür. Keyif için para harcamayı sever. Eskilerin maço erkeğidir. Ayrıca yeniliklere açık ve korkusuzdur. Öfkesi gibi aşkı da saman alevi gibidir.

Gerçek aşkı bulduğu zaman gerçek bir bağlılık gösterir. Ama gerçek şudur ki, aşk ta maymun iştahlıdır. Bir koç erkeğine aşıksanız ve aşkınızın sonsuza dek sürmesini istiyorsanız son derece dikkatli davranmalısınız.

Çok kuvvetli bir iradeye sahip, sinirlerine hakim olabilen, pot kırmayan, ne istediğini çok iyi bilen bir kadın ancak bu aşkı sürdürebilir. Koç erkeğinin beğendiği kadın çevresinde hayranlık uyandırmalı, güzel giyinmeli, zevk sahibi olmalı  ve kendini sürekli geliştirmelidir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlarla Anlaşır?

Koç erkeğini elde etmek zordur. Koç burcu erkeği, koç burcu kadını ile sıra dışı çok eğlenceli bir beraberlik yaşarlar. Her ikisi de ateş grubu oldukları için hareketli bir beraberlik olur denemeye değer.

Boğa burcu kadını sakin ve dingilliği sever koç burcu erkeğinin hareketliliği ona fazla gelebilir. Boğa kadınını zorlar. ve yorar. Zamanla mantık çerçevesinde bazı taşlar yerine oturursa anlaşma belki olabilir.

İkizler burcu kadını ile gerçek bir aşkı yaşama ve anlaşma olasılığı çok yüksek. İkizler burcu kadını çok yönlüdür onunla birlikte olan asla sıkılmaz. Koç burcu erkeği, ikizler burcu kadınında çok ortak yön bulacaktır. İkizler burcu kadını özgürlüğüne düşkün olduğu için koç erkeğinin kıskançlığı ikiz kadınını biraz bunaltabilir.

Yengeç burcu kadını ile koç burcu erkeği anlaşması zordur. Yengeç kadını alıngan ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Koç erkeğine uyum sağlamada zorlanır.

Aslan burcu kadını ile koç burcu erkeği en iyi anlaşan ve ender rastlanan bir çift olurlar.

Başak burcu kadını ayrıntıya önem veren hayatı ciddiye alan bir başak kadını ile koç erkeğini düşünmek bile zor.

Terazi burcu kadını çekici, nazik, baştan çıkarıcı, zarif olması koç burcu erkeğinin hoşuna gider ve güzel bir birliktelik olur. Terazi kadını koç gibi hareketli yapısı olmasa bile bu ilişki yürür.

Akrep burcu kadını koç erkeğini zorlayacaktır. Fakat akrep kadınının kıskançlığı ve koç erkeğinin dürüstlüğü ile bu beraberliği denemeye değer.

Yay burcu kadını ile yıldızları kıskandıracak bir beraberlik olur. Her ikisi de ateşli ve heyecanlıdır. Tek sorun özgürlüğüne düşkün yay burcunu koçun kıskançlığı sıkabilir.

Oğlak burcu kadını hayatı ciddiye alır, koç erkeği ile birliktelik çok zordur.

Kova burcu kadını ile koç burcu her olumsuz şeye karşı anlaşan iki burçtur. Bu birliktelik olur.

Balık burcu kadını ile koç burcu erkeği asla olmaz. Koç burcu erkeğini etkilemek için gösterişli, cazibeli, hareketli bir kadınsanız bu iş olur.

Koç Burcu Ünlüleri 

Kayahan, Hüner Coşkuner, Zeki Alasya, Deniz Akkaya, Nurgül Yeşilçay, Kadir İnanır, Yaşar, Sakıp Sabancı, Yıldırım Aktuna, Fatih Sultan Mehmet, Ömer Şerif, Aslı Tandoğan, Yılmaz Güney, Okan Bayülgen, Sadri Alışık, Kartal Tibet, Evliya Çelebi, Johann Sebastian bach, Marlon Brando, Hitler, Descartes, Reese Witherspoon, Layd Gaga, Luke Evans, Michelle Monaghan, Russel Crowe, Keira Knightley, Ewan Mcgregor, James Franco, Sean, Bean, Adrian brody, Charlie Chaplin, Steve McQueen, Hugo Weaving, Celine Dion, Eric Clopton, Emma Watson,