22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında doğan, elementi hava, yönetici gezegeni Merkür olan ikizler burcunun genel özellikleri nelerdir? İkizler burcu insanının aşk hayatı nasıldır? İkizler burcu hangi burçlarla iyi anlaşır? İkizler burcu hangi sağlık sorunları ile karşılaşır?

İkizler Burcu

İkizler burcunun genel özelliklerinin başında konuşmak gelir. İletişim gezegeni Merkür ikizler burcunun yöneticisi olduğu için İkizler burcu konuşmaya bayılır.

Onlarla saatlerce sohbet edebilirsiniz. Fakat bu sohbet havadan sudan tarzı sohbet olmayacak ikizler burcu insanı gereksiz konuşmalardan hoşlanmaz onunla zihin çalıştırıcı sohbetler etmelisiniz.

İkizler burcu için çift karakterli derler ve çok kararsız olduğu söylenir. İkizler burcu her zaman her şeyin en iyisini seçer, kararsızlığı sadece daha iyisini seçmek içindir.

İkizler burcu insanı çok hareketlidir yerinde duramaz. Hem zihni hemde bedeni birlikte hareket ettirme yeteneğine sahiptir.

İkizler burcu duyguları ile hareket etmez, mantık her zaman ön plandadır. Sorunları hep mantığı ile çözer.

İkizler burcu insanı tartışmayı sever, farklı farklı işlerle uğraşmayı sever. İkizler burcu insanı ile anlaşmak zordur. Zeki insanlar oldukları için ikizler burcu insanına zeka olarak yetişmek zordur. İkizler burcu kelimelerin efendisidir.

Konuşarak sizi bir anda yükseklere çıkarırken bir anda da yerin dibine sokabilir. İkizler burcu insanı art niyetli değildir. Çocuk saflığında olan insanlardır. Her şeyden çok çabuk sıkılırlar. Hayatı fazla ciddiye almazlar dünya onlar için bir oyun bahçesidir.

İkizler Burcu Kadını 

İkizler kadını akıllıdır, zekidir, pratiktir, girişkendir ve sezgilerinden çok aklı ile hareket eder. İkizler burcu kadını aklınızla elde edebilirsiniz.

İkizler kadını öğrenmeye açıktır bilgi alır, bilgi verir, özgürlükçüdür hiç kimseyi sıkmaz ve sıkılmaktan hoşlanmaz. İkizler kadını risk almayı sever. İkizler kadınında aile bilinci çok gelişmiştir. Kendi ailesine çok bağlıdır. Müthiş bir annedir. Sorumluluk alır sorumluktan hiç kaçmaz.

Burçlar içinde en akıllı kadın ikizler burcu kadınıdır bunu unutmayın.

İkizler Burcu Kadının Aşk Hayatı

İkizler burcu kadının aşk hayatı nasıldır? İkizler kadını nasıl sever? İkizler kadını tutkulu sever. Sevgide tip aramaz akıl arar. Sevgisini hemen göstermez. İkizler kadını ile akıl oyunu yapmayın yaptığınız her şeyin farkındadır. Burçlar içinde en akıllı kadın ikizler burcu kadınıdır bunu unutmayın.

İkizler burcu kadını sevdiğinden kolay kolay vazgeçmez. Özgür ruhlu olduğu için kıskanç değildir. İkizler kadınının enerjisi çok yüksektir. Kendini göstermeyi çok sever.

İkizler kadınının diğer burçlarla aşk uyumu nasıldır? İkizler kadını kendi gibi hareketli olan koç burcu erkeği ile aşk uyumu iyidir.

Birbirleri ile zıt özellikleri olan boğa burcu erkeği ile ikizler burcu kadının ilişkisi uzun olmaz.

İkizler burcu kadını, ikizler burcu erkeği ile iyi anlaşır. Her İkisi de hareketli ve özgürlüklerine düşkün oldukları için ilk zamanlar iyidir. Daha sonra ilişki uzadığında tartışmalara kavgalara dikkat etmezlerse ilişki bozulabilir.

İkizler burcu kadını yengeç burcu erkeği ile anlaşması zordur. Birinden biri değişmeli yoksa bu ilişki uzun soluklu olmaz.

İkizler burcu kadını ile asan burcu erkeğinin mutlu olma şansı çok yüksek ve herkesin imreneceği bir çift olurlar.

İkizler burcu kadını ile başak erkeğinin aşkı çok tutkulu olur. Heyecanlı bir birliktelik yaşarlar. İlişkinin ömrü uzadıkça durum değişebilir.

İkizler burcu kadını ile terazi burcu erkeği çok uyumlu, mutlu ve başarılı bir ilişkileri olur.

İkizler burcu kadını ile akrep burcu erkeğinin aşk uyumu çok zor. Çok tartışmalı bir ilişki olur ve kısa sürede biter.

İkizler burcu kadını ile yay burcu erkeği çok iyi anlaşır. Fakat her ikisi de yapıları gereği uzun bir ilişki olmaz.

İkizler burcu kadını  ile oğlak burcu erkeğinin aşk uyumu zor. Çok sıra dışı birliktelik olur. Uzun bir ilişki olmaz.

İkizler burcu kadını ile kova erkeğinin aşk uyumu çok iyi neredeyse birbirlerinin aynısı olan bu iki burç insanın mutlu olma ihtimali çok yüksek.

İkizler burcu kadını ile balık burcu erkeğinin aşk uyumu iyi olur fakat kısa sürer. Uzun vadeli bir ilişkide farklılıklar çıkar ve ne kadar fedakarlık yapılsa da ilişki bir süre sonra yürümez.

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği neşeli, hareketli, pozitif düşünceli, meraklıdır. Hayatını hep neşeli taraflarını görmek isterler. İkizler kadını gibi ikizler erkeği de aklı ile hareket eder. Çok araştırmacıdır. Duygusallıktan çok mantığı ile hareket eder.

Araştırmayı sevdikleri için gazete, televizyon, radyo gibi medya ile ilgili yani işin içinde iletişim varsa o işlere yönelirler. Konuşmayı çok sever, tartışmalara bayılır. Her zaman zekası ön plandadır.

Gezmeyi çok sever, özgür ruhludur. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz.  İki işi birden yapar. Hem bedeni hem de zihnini birlikte kullanma yeteneği vardır.

İkizler Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı 

İkizler burcu erkeği kendi gelişimine katkıda bulunacak akıllı kadınlarla birlikte olmayı ister. İkizler burcu erkeği aşık olmadan önce arkadaş olmayı ister daha sonra arkadaşlığını ilişki boyutuna taşır. Çok tutkulu olmaz. Bir günü bir gününe uymaz. İlişkilerine duyguları ile değil mantığı ile yaklaşır.

İkizler erkeği biraz zordur. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Sürekli hareket halindedir. Hareketsiz ve akıllı olmayan kadınlarla kesinlikle aşk yaşamaz. Özgürlüğünü eline almış ayakları yere sağlam basan mantığı ile hareket eden kadınlardan hoşlanır.

Sürekli iletişim halinde olan ikizler burcu erkeğinin sizi sevmediği anlamına gelmez. İkizler burcu erkeği ile birlikte olmak zor bir o kadar da eğlencelidir. Eğer bir ikizler erkeği ile uzun süreli birliktelik kurduysanız ne mutlu size..

İkizler Burcu Erkeği hangi burcun kadınları ile anlaşır? İkizler burcu erkeği kendisi gibi hava grubundan olan terazi, kova ve ikizler burcu kadınları ile ateş grubundan olan koç, aslan ve yay burcu kadınlar ile uzun soluklu bir birliktelik yaşar.

İkizler burcu erkeğinin anlaşamadığı burçlar ise, toprak grubu olan boğa, oğlak ve başak burcu kadınlar ile su grubu olan yengeç, akrep ve balık burcu kadınları ile anlaşması çok güçtür.

İkizler Burcunun Sağlık Sorunları Nelerdir?

İkizler burcu erkeği dışarıya neşe saçarken kendi içinde yaşadığı huzursuzluk sinirli ve agresif olmasına neden olur. Troidleri çok fazla çalışır. İnce uzun yapıları vardır. Kolay kolay kilo alamazlar troidleri hızlı çalıştığı için.

İkizler burcu insanı vücuttaki çift organlara çok dikkat etmelilerdir. Gözler, kulaklar, eller, akciğer gibi organlar ile sağlık sorunları yaşayabilirler. Sigara içmemeleri kendileri için iyi olur. İkizler burcu  oksijeni bol yerlerde yaşamalıdır.

İkizler Burcu Ünlüleri

Erdal İnönü, Kerem Alışık, Kenan Doğulu, Nilüfer, Bülent Ersoy, Çetin Altan, Donald Trump, Adriana Lima, Fahriye Evcen, Birce Akalay, Petek Dinçöz, Marilyn Monroe,