21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında doğan, yönetici gezegeni Venüs, elementi toprak olan boğa burcu erkeği ve boğa burcu kadınının genel özellikleri nelerdir?

Boğa burcunun aşk hayatı nasıldır? Boğa burcu hangi sağlık sorunları ile karşılaşır? Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Boğa burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Boğa burcu insanı hangi burçlarla anlaşır?

Boğa Burcunun Genel Özellikleri

taurus 2550112 960 720
Boğa burcu erkeği

Boğa burcu insanı çalışkan, üretken, pratiktir. Hep güzel olan şeylere sahip olmak ister , maddi konuda çok şanslıdır.

Boğa burcu insanı fakir doğsa bile zengin ölür. Bütçesini en iyi yapan boğa burcu insanıdır.

Tertipli, düzenli çok temizdir, çok sakin görünür ama kesinlikle kuşku yarattığınız zaman nasıl bir insana dönüştüğünü siz bile tahmin edemezsiniz.

Asla kıskandıracak hareketlerden uzak durun.

Boğa Burcu insanı seçicidir.

Kime aşık olacağını iyi bilir ve sıradan ilişki yaşamaz. Boğanın en çok önem verdiği maddiyat olduğu için ona en iyi yaşam sunacak maddi güç kimde yüksekse o kişilere yönelebilir.

Bir boğayı fethetmek isterseniz ona güzel sofralar hazırlayın. Boğa boğazına çok düşkündür. Bir boğanın kalbine giden yol boğazından geçiyor.

Boğa insanı yönetmek, karşı cins üzerinde hakimiyet kurmak ister. Boğa burcu insanı kendi gibi toprak grubu olan boğa, başak ve oğlakla ve su grubu olan yengeç, akrep ve balık burçları ile iyi anlaşır.

Ateş grubu burçlar yay, aslan ve koç ile hava grubu ikizler, terazi ve kova burçları ile anlaşmaları zordur.

Boğa Burcu Kadını

Boğa gerçekten güzel bir burçtur. Yöneticileri güzellik gezegeni Venüs olduğu için kendilerine iyi bakarlar. Boğa kadını güvende olmak ister.

Boğa kadını her şeyden önce çok iyi anne olurlar. Çocuklarının çok iyi yetiştirirler.

Boğa kadını para kazanmayı sever özellikle finalsal konulu işlerde boğa kadını sıkça görülür.

Boğa burcu kadınının en büyük özelliği güzel yemek yapması ve güzel sofralar hazırlaması başta gelir.

Boğa burcu kadını hayatta her şeyin en iyisini isterler iyi bir evlilik, iyi bir eş, rahat, konforlu eşyalar, kaliteli giyinmek, kaliteli yemek içmek kısacası hayatta olabilecek her şeyin en iyisine sahip olmak ister.

Boğa kadını gerçekçidir. Hayal dünyasında yaşamaz. Kendini çok iyi ifade eder. Kendileri için özellikle güzellik konusunda para harcamayı severler. İştahları çok açıktır. Kısacası boğa kadınları harikadır…

Boğa Burcu Kadının Aşk hayatı

Boğa burcu kadını öncelikle çok dürüsttür. Aynı şekilde de karşısındaki kişininde dürüst davranmasını ister. Dış görünüşe önem verir.

Boğa kadını ile birlikte olmak isteyen kişilerin onlara maddi ve manevi güvencede olduklarını hissettirmeliler. Çok çapkın değildir, zor aşık olur, aşık olduğunda ise tutkulu sever.

Boğa kadını ile birlikte olmak isteyen erkeklerin boğa kadını gibi güçlü, dürüst onu taşıyabilecek ayakları yere sağlam basan insanlar olmalıdır.

Boğa burcu insanı toprak grubu olduğu için biraz zordur. Hayatı ciddiye alır ve hayatı ciddiye alan insanlarla birlikte olmak ister.

Boğa burcu kadını hangi burçlarla iyi anlaşır?

Boğa burcu kadını kendi gibi toprak grubundan olan boğa, başak ve oğlak burçları ve su grubundan olan akrep, yengeç ve balık burçları ile iyi anlaşır.

Boğa burcu kadının anlaşamadığı burçlar, ise ateş grubundan olan yay, aslan koç burçları ile hava grubundan olan ikizler, terazi ve kova burçları ile anlaşması zordur.

Boğa Burcu Erkeği

taurus 2550112 960 720

Boğa burcu erkeği çok seçicidir. Hayatlarına kolay kolay kimseyi almazlar. Küçük yaşından itibaren kendi hayatını yönlendirecek bir yol haritası çizer ve sağlam adımlarla ilerler.

Hayatında ilk önce kariyer yapar daha sonra aşk ve diğer işlere zaman ayırır. Yani kendini önce maddi anlamda rahatlatmayı tercih eder.

Boğa burcu erkeği yalandan hiç hoşlanmaz dürüst insanlardır ve dürüstlüğe önem verirler. Bu yüzden etraflarında fazla insan yoktur.

Boğa burcu erkeği arkadaş çevresinde çok aranan çok sevilen insandır.

Boğa burcu ev hayatına önem verir. Çok gezmeyi sevmez ve hareketli yapısı yoktur. Sabit fikirli ve Kendi düşüncelerine çok önem verirler.

Ayrıca karşı taraftaki insanında düşüncelerine saygı duyar. Boğa burcu erkeği çok iyi sırdaş ve arkadaştır.

Boğa Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Boğa erkeğinin dikkat çekici fizikleri vardır ve bunun da farkındadırlar. Karşı cins de de bakımlılığa ve güzelliği önem verirler.

Boğa burcu erkeği zarafete, nezakete çok önem verir. geleneksel zeki kadınlara ilgi duyar. Boğa burcu erkeği için kadının çalışıp çalışmaması önemli değildir.

Çünkü bir boğa burcu erkeğinin ayakları yere sağlam bastığı için ona göre kadının çalışması zorunlu değildir. Boğa erkeği kendinden çok ödün verir.

Ona yapılan bir haksızlığı kolay kolay kabullenemez. Çok öfkelidir boğa erkeğini sinirlendiği zaman uzun süre küs durabilir. Hatta sizi hayatından çıkarabilir.

Yani boğa burcu erkeği ile uzun süreli bir ilişki istiyorsanız eğer dürüst ve açık olacaksınız. Sevginizi saygınızı ona belli edeceksiniz ve tam bir hanımefendi gibi davranacaksınız, ağır başlı ve ailesine bağlı olacaksınız.

Boğa burcu erkeği hangi burçlarla iyi anlaşır?

Boğa burcu kadını kendi gibi toprak grubundan olan boğa, başak ve oğlak burçları ve su grubundan olan akrep, yengeç ve balık burçları ile iyi anlaşır.

Boğa burcu erkeği  hangi burçlarla anlaşamaz. ateş grubundan olan yay, aslan koç burçları ile hava grubundan olan ikizler, terazi ve kova burçları ile anlaşması zordur.

Boğa Burcunun Sağlık Sorunları Nelerdir?

taurus 2550112 960 720

Boğa burcunun en çok dikkat etmesi gereken yeri boyun ve boğazlarıdır. Bademcik, boyun fıtığı, soğuk algınlığına bağlı faranjit, anjin, dil, yutkunma gibi bu kesimlerden gelecek hastalıklar boğa burcunun sağlık sorunları olabilir.

Soğuk havalarda çok dikkat etmeleri gerekir.

Ayrıca boğaz bölgesini temsil ettiği için boğa burcu insanını sesleri güzel olur. Yeme içme boğa insanı için çok önemli olduğu için  vücutları şişmanlamaya meyillidir.

Yeme, içme konusunda kendilerine hakim olamazlarsa şişman olacaklar buda ilerde sağlık sorunlarına yol açacak buna ilave olarak da psikolojik sorunlar ile de karşı karşıya gelecekler.

Boğa Burcu Ünlüleri

Boğa burcu olan ünlüleri Demet Akalın, Halit ergenç, Esra Erol, Sinan Akçıl, Esra Balamir, Demet Evgar, Mehmet Aslan, Bengü, Yağmur Atacan, Ayçin İnci, Ozan Güven, Cem Yılmaz, Ece Erken, Okan Bayülgen.

Ayhan Işık, Nehir Erdoğan, Nükhet Duru, Kanuni Sultan Süleyman, Şebnem Dönmez, Ferda Anıl Yarkın, Jülide Ateş, Serpil Çakmaklı, Saddam Hüseyin…

Astroloji ile ilgili diğer yazılarımı site içerisinde bulabilirsiniz.