Aşırı terleme ile başı dertte olanlar bu yazım tam size göre bende aşırı terleyen biri olarak çok araştırdım ve sonunda aşırı terlemeye kesin çözümü buldum.

Ter bezlerinin vücuttan çıkardıkları tuzlu suya ter denir. Bir insanda beş milyon terleme hücresi vardır. Terlemek vücut için faydalıdır. Vücudumuzda biriken toksinleri atmamızı sağlar.

Fakat gereğinden fazla aşırı terleme insanı rahatsız eder ve sağlıksız bir durumdur.

Aşırı Terlemeye Karşı İbrahim Saraçoğlu Kürü

Allah razı olsun İbrahim Saraçoğlu hocamızın verdiği kürü yapmaya başladığımdan beri gerçekten çok rahatım. Çok değerli bilgilerini bizlerle paylaştığı için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

İbrahim Saraçoğlu hocamızın çok kürünü kullandım hepsinden fayda gördüm. Benim gibi aşırı terlemeniz varsa aşağıda vereceğim kürü düzenli bir şekilde kullanırsanız faydasını fazlası ile görürsünüz.

Aşırı terlemeye karşı kür için bize gerekli olan Kırkkilit , adaçayı ve testere dişli aslan pençesi şifalı bitkilerini aktarlardan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Aşırı Terlemeye Karşı Kürün Hazırlanışı;

Gerekli olan bitkiler,

Adaçayı

20181105 115020 1

20181105 114855

Testere Dişli Aslan Pençesi

Kırkkilit otu

20181105 114942

Kırkkilit Otu

Kürün Hazırlanışı

Kaynamakta olan 1 bardak suyun içine 1 tutam adaçayı, 1 tutam kırkkilit ve 1 tutam testere dişli aslan pençesini ilave ediniz.

6 dakika hafif ateşte kaynatın. Soğumayı beklemeden hemen süzün ve akşam yemeklerinden sonra en az 2 saat sonra için. Kürü 1 ay boyunca düzenli olarak kullanın.

Kullanım Süresi

1 ay boyunca düzenli kullanım sonunda ellerdeki terlemeler, koltuk altı terlemeleri ve menopozdan kaynaklanan terlemelerin geçtiğini göreceksiniz.

Terlemenin temelinde yatan hormonal ve bazı bakterilerin ürettiği proteinler ve suyu tutma özelliğine sahiptir.

Silikat yapısı olduğundan dolayı kırk kilit bitkisi bu anlamda üçü bir araya gelince mükemmel bir üçlü oluşturuyor ve terlemeye karşı bir mücadele vermiş oluyorsunuz.

Burada çıkan teri engellemiyoruz. Aşırı tere sebep olan faktörleri ortadan kaldırıyoruz. Burada yaz ayı terlemesinden bahsetmiyoruz. Doğal vücudun verdiği tepkimeden bahsediyoruz.

Terlemek Faydalıdır.

Fazlası insana rahatsızlık verir. Aşırı terleme rahatsızlığından bu mükemmel kür sayesinde kurtuluyoruz.

Tabiatta birbirleri ile uyum içinde olan bitkilerin bir araya gelmesi ile aşırı terlemeye çözüm bulan değerli hocamız İbrahim Saraçoğlu hocamıza teşekkür ederiz. Allah uzun ömürler versin…

Herkese şifa olsun…