Yay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

0
812
Yay Burcunun Özellikler Nelerdir?
Yay Burcunun Özellikler Nelerdir?

21 Kasım- 21 Aralık tarihleri arasında doğan yay burçlarının özellikleri nelerdir? Yaylar en büyük gezegen Jüpiter tarafından yönetilmektedir.

Yay Burcunun Özellikleri

Yay demek şanslı, iyimser, özgürlüğüne düşkün, enerjili, coşkulu, Yeni bilgiler öğrenme, yeni insanlarla tanışma, sosyallik, ülkeler,dinler,zenginlik, bolluk demektir. Jüpiterden dolayı yaylar çok şanslı burçlardır. Yıldızları yüksektir. Cesaretli ve cesurdurlar. Kuralları hiçe sayarlar. Onlara göre en büyük kural, kurala uymamaktır. Özgüveni çok olan burçlarımızdandır. Dış yönü itibari ile tatlı dilli, güler yüzlü hep farkındalık yaratan burçlar arasındadır. Tatlı tatlı konuşan yay burcunu dinlemeye doyamazsınız.

Felsefi konularda çok bilgiye sahiptir. Siz bir yayı dinlerken yayın aklında iki şey vardır. Birincisi acaba karşımdaki insanın kafa yapısı nasıldır? Benim anlattıklarımı anlayabiliyormu? Diye düşünür bir yay. İkincisi ise kendi gibi tutkulumu, ateşlimi diye düşünür. Çünkü yaylar tutkunun burcudur. Çok aşırı hırslıdırlar. Bir şeyi elde etmek için aşırı hırs yaparlar. Yaylar lider burç değildirler. Değişken burçtur. Olaylara temkinli yaklaşır.

Yay Burcu romantiktir, mizahı çok sever, popülerdir. Yayı tarif eden kelime popülerliktir. Konuşmayı çok sever, çok kitap okurlar. Çok risk almak büyümek yaylar için tehlikelidir. Yıldız gibi parlama istekleri vardır. Yaylar kimseye zarar vermez, çok heyecanlıdır. Biraz kapris birazda egoları vardır.

Masa başında oturmaktan hiç hoşlanmazlar. Çok çabuk sıkılırlar, zengin olma istekleri vardır. Sezinleme yetenekleri gelişmiştir. Kendini tehlikeye atan burçlar arasındadır. Yaylarda sabır yoktur. yaylarda kararsızlık çok fazladır. Erteleme huyları vardır. Her zaman zor durum karşısında mutlaka bir B planları vardır. Yaylar o kadar iyimserdirler ki, bardağın hep dolu tarafını görürler. Ateş burcu oldukları için sudan hiç hoşlanmazlar. Hoşlanmadıkları insanlardan, duygulardan aşırı gerilirler. Tutku yay burçların göbek adıdır.

Gençleri çok severler, gençlerle olmaktan zevk alırlar. Kısaca yaylar hiç yaşlanmaz, yarına hep umutla bakarlar yarın onlar için hep yeni bir umut demektir. Beklemeye, bekletilmeye tahammülleri hiç yoktur. Bir şey olacaksa hemen olmalıdır. Aklına geleni hemen uygulamak ister. Dereyi görmeden paçasını sıvadığı için sürekli hayal kırıklığına uğrar. Cömerttir kendinden çok ödün verir. Çok üzülsede, yıkılsada yine her zaman iyimserliği elinden bırakmaz.

Yaylar yaşamı ciddiye almazlar. İleri görme gibi yetenekleri vardır ve bunu hissederler.Sevgide olsun, yaşamda olsun aradıklarına geç kavuşurlar.

YORUM YOK

CEVAP VER