Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

0
438
Terazi Burcunun Özellikler Nelerdir?
Terazi Burcunun Özellikler Nelerdir?

23  Eylül- 22 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu olan terazi burcunun özellikleri nelerdir? Öncü burçtur. Yönetici gezegeni venüstür.

Terazi Burcunun Özellikleri

Terazi burcunun sanatsal yönü çok fazladır. tarafsız, adaletli, herşeye uyum sağlar. Güler yüzlü insanlardır. Terazi burçları dünyanın en güzel insanlarıdır. Dünya güzellik kraliçeleri genellikle terazi burcundan çıkar. Hem içsel hemde dışsal güzellikleri Venüs onlara yağdırmıştır.

Terazi burcunu en çok rahatsız eden kavgalar, tartışmalar,gerilimler, çirkin dağınık, düzensizliklerden hiç hoşlanmazlar. Terazi burcunun karar vermesi son derec zordur. Fakat birşeyi seçtikten sonrada vazgeçmez. Eğer bir terazi burcu ile bir ilişki kurduysanız ömrünüzün sonuna kadar gitmeyeceğine inanabilirsiniz. Eğer büyük hatalar yapmadıysanız. Terazi burcu tarafından seçilmiş olmanız gerçekten keyifli ve gurur vericidir.

Hislerine göre hareket ederler. Enerjik insanlardır. Yerlerinde duramazlar kıpır kıpırlardır. Ancak ilerleyen yaşlarda durulurlar. Konuştukları dinlenen insanlardır. Yeni arkadaşlık kurmaya, sosyalleşmeye bayılırlar. İyi birer dost ve arkadaşlardır. Karşılıksız iyilik yapmayı severler. Haksızlığa hiç tahammülleri yoktur. Adalet anlayışları çok güzeldir.

Aşk yaşamlarında genelde özgür olmayı severler. Fazla sıkıntıya gelemezler. Biraz havai ve havalıdırlar. Yakın çevresi ile aşırı ilgilidir. Etrafındaki insanları şaşırtacak işler yaparlar. Eğer onlarla ilgilenmez ve görmezden gelirseniz onlarda sizi yok sayar ve ilgisini başka tarafa çeker. Terazi burcu insanları farklı yönlere, farklı enerjilere çok çabuk yönelebilirler. İlgisini çekmeyen konuları asla ve asla dinlemezler. Orjinal insanlardır. Her konu hakkında fikirleri vardır. Konuşmayı severler. Çok enerjiktirler bu enerjilerini icat yapmada kullanabilirler. Terazi burcu insanları çok zeki insanlardır. Zekaları gerçekten fazladır.

Terazi kadını da erkeğide çok bıdı bıdıcıdır. Sizi canınızdan bezdirebilirler. Çok ilginç kişilikleri vardır. Herşeyin önlerine altın tepside gelmesini isterler. Kendileri severler. Terazi burcunun hem kadını hem de erkeği flörtü sever. Terazi burcu erkeği nin ağına düşen kadın kolay kolay kurtulamaz ikna yeteneği oldukça güçlüdür.

Kendilerini yoracak işlerden kaçarlar biraz tembeldirler. Parasının kıymetini bilmez ne kadar varsa harcarlar. Ayrıca çok cömerttir cebinde sadece on lirası olsa dahi hemen çıkarır verir.

Giyinmeyi çok severler. Lükse markaya düşkündür, herşeyin en iyisini isterler.Her konuda denge sağlamak onların işidir. Çok kibar,nazik ve insana değer verici yönleri ile politikada da yer alabilirler.

YORUM YOK

CEVAP VER