Satürn Yay Burcundan 20 Aralık’da Çıkıyor!!!!

0
367
Satürn Yay Burcundan 20 Aralık'da Çıkıyor!!!
Satürn Yay Burcundan 20 Aralık'da Çıkıyor!!!

Hadi gözünüz aydın yaylar Satürn yay burcundan 20 Aralık’da çıkıyor!!!

2017 Aralık ayı pek çok yay bucu için kurtuluş ayıdır diyebiliriz. Artık halaya mı durursunuz, müzik mi açarsınız, göbek mi atarsınız, camdan kafanızı çıkarıp gittiiii gittiii satürn gittiiii diye bağırırmısınız orasını bilemem. Ama artık kurtuluyorsunuz gözünüz aydın…

Satürn Yay Burcundan 20 Aralık’da Çıkıyor!!!!

20 Aralık’tan sonra eli sopalı öğretmen dediğimiz satürn son iki buçuk yıl yay burcunun canına okudu ve 28 yıl gelmemek üzere sizi terk ediyor. Aman gelmesin güle güle gitsin Oğlak burcunun misafiri oluyor artık, gerçi oğlak burcu alışkındır satürn’ün ağır abiliğine çünkü, kendi gezegeni biz narin rahat yaylar dayanamadı o ayrı bir konu aman gereği yok arkadaş biz alışkın değiliz öyle eli sopalı gezegene Satürn gibi bir gezegenin burcunuzda  ilerlemesi gerçekten çok önemli olaydı. Artık bir rahat nefes alacaksınız ve bir ohhhh çekeceksiniz. Ben de bir yay burcu olarak neler çektim anam bacım neler….

Bu Satürn gezegeni halkalı bela bir girdimi tıpa gibi çıkmak bilmiyor. Satürn’ün bir güzelliği ise ilerlediği burcu aslında eğitiyor ve sonunda ödül veriyor eğer sabrederse….

Satürn 2014 Aralık ayında yay burcuna girdi sonra bir ara akrebe döndü akrebe iki tokat attı yeniden 2015 Eylül sonunda yay da bir harekete başladı. Bu güne kadar yayların üzerinden silindir geçti feci şeylere sebebiyet verdi. Hastalık, ayrılma, iflas daha bunun gibi neler neler saymakla bitmez. Bu son iki buçuk yıl yayların başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir o derece yani gelebilecek her türlü aksiliği yaşadılar. Analarından emdikleri süt burunlarından geldi.

Satürn yay burcunda ilerlemesi çok ağırdır. Satürn diğer burçları fazla etkilemez yay burcu jübiter gezegeninin verdiği yayılımcı etkisinden dolayı maceracı, rahatına düşkün,  sorumsuz yapıları olduğu için çok ağır bir iki buçuk yıl geçirmişlerdir. Neye uğradıklarını bilemedi garibanlar… Yay burcu hep hoplayalım, zıplayalım, eğlenelim başka bir şey fazla onu mecbur olmadıktan sonra ilgilendirmez. Neyse sıkın dişinizi 20 Aralığa az kaldı.

20 Aralık’tan sonra yay burçları unutmayın hep birlikte parti yapıyor  halaya duruyoruz….

YORUM YOK

CEVAP VER