Kadınların Evlenmemesi Gereken Erkekler

0
278
kadınların evlenmemesi gereken erkekler
kadınların evlenmemesi gereken erkekler

Kadınların çoğu hayatını paylaşacağı sevebileceği erkeğin hayalini kurar. Her kadının hayalleri ve özlemleri vardır. Evlenmeye karar verdiniz, peki hanımlar evlenmek için sadece aşk yeterlimi sizce, nasıl bir kişi ile evleneceğinizi biliyor musunuz? Eğer kesinlikle evlenmeye karar verdiyseniz bu  yazımda kadınların evlenmemesi gereken erkekler bahsettim umarım faydalı olur.

Kadınların Evlenmemesi Gereken Erkekler

Kadınların evlenmemesi gereken erkeklerin birincisi sessiz, gizemli, felsefi ve sanat ağırlıklı konularla ilgili olanlarıdır. Bu tip erkekler sadece kendileri ile baş başa kalmayı sever, çekici olur ve kuul takılır ve çoğu zaman sizin varlığınızı bile unutabilirler. Bu erkekler ile eş, dost, bayram ziyaretlerini unutun kesinlikle size katılmayacak ve her zaman yalnız kalacaksınız. Bunların dünyalarında ikinci bir kişiye yer yoktur. Bu tip erkeklerden uzak durun hatta kaçın derim…

Kim istemez  işini seven ve işinde başarılı bir erkekle evlenmeyi ama unutmayın işini seven  işinde başarılı bir erkeği, iş kolik erkekten ayırt etmeniz gerekir. İşte evlenilmemesi gereken erkek tiplerinden biride iş kolikçiler, bunların tüm zamanlarını hep işleri üzerine planlanmıştır. Akşamları mutlaka yarım kalan işlerini eve getirecek ve bunu gün geçtikçe abartılı boyutlara taşıyacak. Gündüz telefonla aradığınız zaman kesinlikle toplantılardan dolayı ulaşamayacak ulaşsanız dahi şu an meşgulüm deyip sizinle konuşmayacaktır. Kim ister böyle biri ile evlenmeyi demi hanımlar..

Her hafta sonu maça gidiyorsa, boş zamanlarını okul veya iş  arkadaşları ile zaman geçirmekten hoşlanıyorsa biraz durun ve bakın  etrafında kadınların veya çiftlerin olduğu bir erkek grubu var mı? Sohbetlerinde en çok nelerden bahsediyor anlattıkları hep erkek arkadaşları ile ilgili anılar mı? Bir bakın eğer öyle ise aman uzak durun..

Bir erkek özgürlükten, bağımsızlıktan çok sık söz ediyor ve evliliğin aşkı öldüreceğine dair cümleler kuruyorsa bu tip erkeklerden de U dönüşü yaparak uzaklaşın…

Anneler hepimizin baş tacı, sevdiğiniz erkeğin annesine saygı göstermek sevginin ve saygının çok doğal bir gereği ama birde öyle anne bağımlısı erkekler vardır ki, mesela alış verişe gittiniz bir şey alırken sürekli annesinin zevklerinden  bahsediyorsa annem sever veya sevmez biçiminde yorumluyorsa işiniz çok zor derim….Daha yuva kuracak erdemliliğe ulaşmamış demektir.

Herkesin beğendiği ve peşinden koşan erkeklerden uzak durun. Bu tarz star olmuş erkeklerin kafaları çok karışık olur. Evlenmek onlar için ikinci plandadır. farz edelim ki, evlenmeye ikna ettiniz bilin ki onun hayatında bir çerez olarak  kalırsınız fazlasını beklemeyin….

Cesaretli, gözü karalığı ile yüreğinizi yerinden oynatan erkekler size büyük heyecan yaratabilirler. Hayatı sınırlarda yaşayan tehlikeli işleri seven erkekler evlilik için zor insanlardır…

Ve son olarak kararınızı vermeden önce iyi düşünün derim….

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER