İkizler Burcunun Özellikleri Nelerdir?

2
845
İkizler Burcunun Özellikleri
İkizler Burcunun Özellikleri

21 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında doğan baharın bitişi yaz başlangıcı  ikizler burcunun özellikleri nelerdir?

Hava grubu insanlarıdır. İkizler burcunun sembolü Roma rakamı ile ikidir. Aslında iki, iki ucu anlatır. İkizler burcu sıkça iki uca çabuk gidip gelen bir özellikleri vardır. Yani gülerken ağlayan, ağlarken gülen, neşeliyken kızgın olabilen ikizlerin bu becerisi aslında onların zekaları ile ilgilidir. İkizleri Merkür yönetir. Merkür kelimelerin efendisidir. İkizlere zeka anlamında yetişmek zordur. İkizlerle bu nedenlerle anlaşmakta zordur. Bu onların hatası değildir. Biz diğer burçtaki insanların hatasıdır. Biz onların hızına yetişemeyiz. İkizler kelimelerin efendisidir. O konuşarak sizi gökyüzünün zirvelerine çıkarabilirler. Yine aynı ikizler konuşarak sizi yerin yedi kat dibine indirebilir. Ancak bunu yaparken asla bir art niyeti yoktur. İkizler burcu insanı tıbki bir çocuk gibi içinde hiç büyümeyecek bir çocuk taşır. Dünya onun için bir oyun bahçesidir. Onu devamlı eğlendirmek, neşelendirmek gerekir. İkizler burcundan ancak duyacağınız şey sıkılıyorum kelimesidir. Herşeyden çok çabuk sıkılabilir. Onun bütün derdi kişisel gelişimi ve öğrenimidir. Bu arada iyi bir dil öğreticisidir. Dil öğrenme yeteneği güçlüdür. İkizler burcu çok arkadaş canlısıdır. Hiç bir zaman yalnız değildir. O arkadaşları ile hayatını devam ettirebilir.

İkizler Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Hava grubu insanları hissetmek ister. Hisleri ile hareket ederler. Çok hareketli çok değişkendirler. Aşırı enerjiktirler. Ama ileri yaşlarında durulabilirler. Güler yüzlü, cana yakındır. Konuştuğu dinlenir. Karşılıksız iyilik yapmayı sever, haksızlığa adla tahammülleri yoktur. Adalet anlayışına güvenebilirsiniz. Bir ön yargı vardır ikizler burcu dediğiniz zaman insanlar yaka silkiyor. Bu eleştiri olumsuz olarak değil ikizlerin enerjisine yetişemedikleri içindir.

Çok yönlüdür ikizler burcu, yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak isterler. Heyecan onların göbek adıdır. Kendilerine çok vakit ayırırlar. Kendilerine ayırdıkları vakti başkalarına ayırmazlar. Çünkü çok sosyaldirler. Aşkı çok güzel yaşarlar. Dışa dönük yaşadıkları için eve bağlanıp kalmazlar. Evi otel gibi kullanırlar.

Burçların içinde en enerjik burç ikizlerdir. Çok kararsızdırlar bir yere giderken ne giyeyeceğini bile saatlerce düşünür bu yüzden sizi kapının önünde sizi ağaç yapabilirler. Değişik konulara aynı anda kafa yorarlar. Ağzı konuşur fakat kafa başka yerlerdedir. Çok zekidir, dobradır sizin hatalarınızı yüzünüze söylerler. Yanı yan yollara sapmaz ikizler. Kafası sebze çorbası gibidir sürekli karışıktır. Şeytan tüyü vardır onlarda karşısındaki insanı etkisi altına alır ve kolay bağlar kendine, ikizler burcuna aşık olanın vay haline Allah sabır versin. Onların enerjilerine yetişemezsiniz. Dolu dizgin aşk yaşarken ortadan kaybolan tiplerdir. Sonradan hiçbir şey olmamış gibi ortaya çıkar ve kendini çok güzel affettirirler ve boynuna atlarsınız. İkizlerin gezegeni olan merkür bile enerjilerini yönetemez hale geliyor. Kısacası ikizlerle birlikte olmak için bunları göze alacaksınız.

2 Yorumlar

CEVAP VER