Gençlik İksiri 7 Günlük Kırmızı Pancar Kürü

0
1578
gençlik iksiri 7 günlük kırmızı pancar kürü
gençlik iksiri 7 günlük kırmızı pancar kürü

Sonbaharda 10 yaş gençleşmenin formülü nedir? Bedenin hastalanmasının, kirlenmesinin sebebi bedenimizin asitik olmasıdır. Peki bedenimizdeki birikmiş asitten nasıl kurtulacağız. Çaresi kırmızı pancar evet yanlış anlamadınız kırmızı pancar. Vücuttaki asidi çözen bitkilerin başında bu mucizevi bitki gelir. Sebzeler temizleyici, meyveler besleyicidir. Gençlik iksiri 7 günlük kırmızı pancar kürümüzü nasıl hazırlayacağız. Öncelikle katı meyve sıkacağımız olacak.

Gençlik İksiri 7 Günlük Kırmızı Pancar Kürü

Orta büyüklükte iki adet kırmızı pancar, üç dört tane havuç, iki adet yumruk büyüklüğümüzde yeşil elmanın suyunu katı meyve sıkacağında suyunu çıkarıyoruz. Bu hazırladığımız karışımların içine birer tutam

  1. gün ıspanak
  2. gün lahana
  3. gün pırasa
  4. gün maydanoz
  5. gün brokoli
  6. gün turp yada tere ekleyip yedi gün boyunca her sabah içilecek. Unutmadan içine bir tatlı kaşığı saf zeytinyağı koyalım. Bu hazırladığımız karışımı mutlaka çocuklarımıza da içirelim göreceksiniz ki saç dökülmesi, cilt problemleri gibi şikayetleri kalmayacak. Bu bizim sabah kahvaltımız olacak. Öğlen yemeği olarak ta, bu sebzelerden herhangi birini, ister ıspanak isterseniz lahana , pırasa fark etmez hafif haşlayıp yanında salata ile tüketeceğiz. Sera olmamasına dikkat edin. Akşam ise sebze çorbası yapacağız yanında salata veya meyvede yiyebiliriz. Yedi gün bu şekilde besleneceğiz. Sadece hayvansal gıda, beyaz ekmek, siyah çay, hamurlu tatlılar hariç her şey yiyebilirsiniz. Hayvansal gıdalardan sadece et aklınıza gelmesin süt, yoğurt, tereyağ, yumurta , peynir bunlara da dikkat edelim. Sabredin ve bunu yapın. Niçin eskiden sağlıklı yaşayanlar yılda kırk gün et yemezlermiş düşünmek lazım. Kesinlikle bunu deneyin bedeninizin renginin bile açıldığını göreceksiniz. Bu yapacağımız pancar kürü  bir hafta yapıyoruz elli bir hafta mutlu yaşıyoruz……Tekrar üstüne bastırarak söylüyorum bu kürü mutlaka yapın ve sevdiklerinize anlatın yapmaları için yardımcı olun bende sizlere faydalı olabildiysem ne mutlu bana.. Bedenin hastalanmasının, kirlenmesinin sebebi yukarıda anlatmıştık.Sebebi bedenimizin asitik olmasıdır. Bu yüzden ısrar etmemizin sebebi bedenimizdeki birikmiş olan asitten kurtulmaktır. Kırmızı pancar bu kür için bir numara bitkidir. Ahmet Maranki hocamızda Allah razı olsun bu güzel bilgileri ile bizi aydınlatıyor. Sağlıcakla kalın….

YORUM YOK

CEVAP VER