Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

0
685
Başak Burcunun Özellikleri
Başak Burcunun Özellikleri

23 Ağustos- 22 Eylül tarihleri arasında doğanların burcu olan Başak burcunun özellikleri nelerdir? Başak burcunun yöneticisi Merkür`dür. Başak burcu Zodyakın hizmetçisidir.

Başak Burcunun Özellikleri

Başak burcu insanı derli topludur. Fakat bir o kadar da mızmız, pinpirikli tiplerdir. Temiz evi temizlerler. Temizlik onların adeta ikiz kardeşidir. Evleri, giysileri, eşyaları tertemizdir. Yıllar geçse bile yeni alınmış gibidir. Temiz ve şık olmayı en iyi becere bilenlerdir. Hep mükemmeli ararlar. Bu yüzden evde kalmış başak burcu insanların sayısı fazladır. Çok ayrıntıya girerler, bu yüzden güzelliklerin farkına varamazlar. Eleştirmeyi çok severler. Kendine uygun, kendine layık, temiz, düzenli tip isterler ve kolay kolay da bulamazlar. Güven delisi burçlardır.

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeği zeki bir o kadar da inatçı, mantıklı, şakacı olurlar. Yanlarında canınız sıkılmaz. Yalnız kötü bir yanları vardır ki, yaptığı esprilerle alttan alttan size dokundururlar. Sorunlarla çok kolay baş edebilirler. Genelde ana sorunlara değilde detaylara çok takılırlar. Sakin yapıları vardır. Çalışkan, merhametli olurlar. Çok kararsızdırlar.

Sadece temizlikte tutarlılık gösterirler. Evlerini temizlerken bile havada uçuşan tozları bile yakalamak isterler. Mükemmelliyetçidir. Kusursuzluk abidesidir. Kendileri belki öyle değildir ama karşılarındaki insanı öyle görmek isterler. Çok meraklıdırlar. Herkesin hayatını didik didik etmeye bayılırlar.

Çok soru sormayı severler. Bu merak onları başarıya götürür. Gizli lider, gizli inatçıdırlar. Aslında masumdurlar, kin utmazlar, öç alma duyguları fazla yoktur.Küslükte sevmezler, şefkatlidirler.

Kalabalıktan hoşlanmazlar. Başaklar genelde minyon tipli insanlardır. Duygusal ilişkilerde gereken önemi vermezler. Çok zor arkadaş seçerler. Evcildirler, gezmeyi çok severler. Aşkta sadece kalite ararlar.

Aşık olacağı insanı bulmak için acele etmezler. Kılı kırk yaran tiplerdir. Başak erkeği kadın avcısı değildir. Ama bir kadın tarafından tavlanmak hoşuna gider. Başak kadını toplum yasalarını delmekten hoşlanır. Başak burcu anne ve babaları çocuklarına hoşgörüsüz davranırlar. Çocuklarından çok şey beklerler. Çocuklarının daima temiz ve düzenli olmalarını isterler.

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını alışkanlıklarını kolay kolay terketmezler. Sağlıklarına önem verirler. Başak burcu kadını cazibesini çok iyi kullanır. Başarılı erkekleri beğenir. Bir erkeğin ne istediğini bilir.

Düşüncelerini detaylardan kurtaramaz ve mükemmelliyetçi olmaktan vazgeçmezlerse hayatlarını kendilerine zindan ederler.

 

YORUM YOK

CEVAP VER