Balık Burcunun Özellikleri Nelerdir?

0
630
Balık Burcunun Özellikleri Nelerdir?
Balık Burcunun Özellikleri Nelerdir?

20 Şubat-20 Mart tarihleri arasında doğanların burcu olan balık burcunun özellikleri nelerdir?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık burcunun yönetici gezegeni Neptündür. Balık burcu hayal aleminde gezer. Sürekli hayal kurarlar. Genellikle dışarıyla fazla irtibatları yoktur. İç dünyalarıyla başbaşa kalmayı daha çok isterler. Hep içe kapanık halleri vardır. Egosu en az olan burçtur. Devamlı vermeyi, paylaşmayı ister. Balık burcu kendisine zaran veren başkalarına iyiliği dokunan burçtur. Çok alıngandır ve bunalım takılırlar.

Çok zarif ve güzel insanlardır. Sevdiği insanı aşırı sahiplenme duygusu vardır. Karşısındaki insanın sevgisinden emin olmak için sürekli sevip sevmediğini sorar. Bir balık burcunun sevmesi aşık olması için deli gibi hayran olması gerekir. Çocuksu yapıları vardır. Çok çabuk olgunlaşmazlar. Dış görünüşlerine çok önem verirler. Moralleri çok çabuk bozulur.

Çok iyi yönetici, çok iyi iş kadını, çok iyi iş adamı olurlar. Sessiz ve çok uyumlu insanlardır. Dürüst, vicdanlı, gizemli, sırlarla dolu insanlardır. Dünyayı pembe gözlüklerle görürler. Sezgileri çok güçlüdür. Yaratıcı özelikleri kuvvetlidir. Bu özelliklerini kullanabilirlerse başarılı olurlar. Çok becerikli elinden her iş gelen insanlardır. Çok akıllı değildirler fakat sezgisel güçleri kuvvetli olduğu için zeki insan tablosu çizer.  Çok hayalci oldukları için bazen gerçeklerden uzaklaşıp hata yaparlar. Bu yüzden aşkta, işte, yaşamda çok hayal kırıklığı yaşarlar. Çok çabuk ağlayan, çok çabuk gülebilen insanlardır. Sevdikleri işi yaparlar, para için sevmedikleri işi kolay kolay yapmazlar.

Sevgiye çok önem verdikleri için daima sevgilerini verebilecek birilerini ararlar. Kavga, dövüş onlardan uzaktır. Çok yumuşak ve duygusal insanlardır. Zayıf noktaları kendilerine acıma huylarıdır.

Ünlü Müzisyenler, yetenekli balerinler, yaratıcı ressamlar hep bu burçtan çıkar. Aynı zamanda  iç sezgileri kuvvetli olduğu için medyumluk yanlarıda vardır. İç alemleri oldukça zengindir. Bazı konular içlerine doğar. Doğru çıkan rüyalar görürler.

Balık burçları genelde hayatın gerçeklerinden uzak hayal aleminde yaşarlar. Tüm gerçekleri ve çevresinde olup biteni tam anlamıyla göremezler. Çünkü onlar bazı şeyleri görmek istemezler. kolay kolay hiç kimseye güvenemezler. Kendilerine ait renkli, çok farklı birer dünyaları vardır.

YORUM YOK

CEVAP VER