Aslan Burcunun Özellikleri Nelerdir?

0
1133
Aslan Burcunun Özellikleri Nelerdir?
Aslan Burcunun Özellikleri Nelerdir?

22 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanların burcu olan Aslan burcunun özellikleri nelerdir?

Ormanlar kralı aslan yönetici, büyük bir güç ve iktidar dembolüdür. Yönetici gezegeni güneştir. Güneş dünyamız için ne kadar önemli ısı ve ışık kaynağı olduğunu biliyoruz. Aynı aslan insanıda çevresine aynı şiddetle ısı ve ışık yayar. Bir aslanı farketmemek mümkün değildir. Zaten onun amacıda farkedilmektir. Bütün isteği budur. Hiç birşey yapmasa bile bir yere girdiğinde bütün gözlerin üzerinde olmasını ister. Bunu davranışları ile bunu yanında taşıdığı eşi ile gösterir.

Hiç bir şey yapamazsa giyim tarzıyla, görüntüsü ile yapmak ister. Bunlarda mı yetmedi ayaklarını masaya vurarak dikkatleri üzerine çekmek isterler. Bir aslanı elde etmek, yüreğini kazanmak istiyorsanız onu hep övmeli siniz. Hep taktir etmelisiniz. En kral sensin deyip ağzından lokmayı alırsınız. Çok hassastır. Hep gururlandırılmak, hep onurlandırılmak isterler. Aslan deyince aklımıza gurur gelmeli. Küçük dağları ben yarattım diye kurum kurum gezinen tipler varsa bilin ki aslan burcudur. Pırıltılı giyinmeyi severler, altına merakları vardır. Bütçesini alt üst edebilecek kadar marka düşkünüdür.

Aslan Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu sıcak kanlı, babacan insanlardır. Aslan burcu insanına gururlu demiştik aslında gururlu olmak bir tek aslan burcu insanına yakışıyor bunu da söylemeden geçmeyelim. Burcunun sembolü olan Aslan resmine baktığımız zaman o kabarık yeleli saçları onları ne kadar dikkat  çeken, havalı tipler olduğunu anlarız. Aslan burcu insanına baktığımız zaman yüzleri aslana kaplana benzer. Hemen saldırmaya hazır tiplerdir. Kendilerini kusursuz görürler. Dünyanın merkezi olduklarını zannederler.

Aslında böyle insanlar başarılı insanlardır. Sahne ışıkları altında yürüyormuş gibi çok havalı yürüyüşleri vardır. Bir gruba girdiğinizde orada çok konuşan ve girişken biri görürseniz bilin ki aslan burcudur. Aslan burcu erkeği çok duygusaldır. Aslan burcu kadını ise yırtıcı olurlar. Almak istedikleri her şeyde hırs yaparlar. Aşık olduklarında elde etmek isterler yoksa kendilerini yer bitirirler. Çok tutkuludurlar. Aslanla sakin tartışmaya girmeyin konuyu başka yönlere çekerler. Size konu ile alakasız eleştiride bulunurlar. Böyle yapmakla sadece kendilerine zarar verirler. Ayna ile çok barışık yaşarlar. Dikkatleri çok çabuk dağılır. Aslan burcu insanı ile anlaşmak çok zordur. Adlan erkekleri ayrıca çok çapkın olur. Onlarla sevgili yada eş olmak çok zordur.

 

YORUM YOK

CEVAP VER