Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir?

0
522
Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir?
Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir?

22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında doğanların burcu olan akrep burcunun özellikleri nelerdir? Akrep burcunun yönetici gezegeni plütodur.

Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcu deyince akla güç ve iktidar geliyor. En güçlü insanlar, iktidar peşinde olanlar akrep burcundandır. Üç tip akrep burcu insanı vardır. Birincisi yer altında gezen akraplermiş ki   bunlara mafyalar diyoruz. Bunlar metafiziğe, bilinmeyenlere merakı olanlardır. Biz bu akrepleri bakışlarından anlarız. Onların tipik bakışları insanı deler geçer. Beyninizde ne var ne yok adeta okur. İkinci akrepler yeryüzünde gezenlerdir bunlar zararsız bizim dostlarımızdır. Üçüncü akrep tipi ise havada uçan kartalla sembolize edilen akrepler. Çok sıkı birer dosttur akrepler, bütün sırlarınızı verebilirsiniz.

Sır küpüdür onlar ağzından bir gram laf alamazsınız. Asla size sırrını açmaz. Akrepler çok kindar olurlar aman dikkat edin. Aranızdaki dostluğa bir hata yaparsanız büyük bir tehlikeye işaret ettiniz demektir. Kendi canını yakma pahasına sizinde canınızı yakacaktır. Aman akreple dost kalın düşman olmayın.

Yani burçların içinde hem çok iyi hemde çok tehlikeli olan burçtur. Akrebin kinci bir tarafı vardır. Çok kuşkucudurlar. Gözleri döndüğü zaman öldürücü etkisi vardır. Çok hırslıdır hırsını alamaz ise ve duyguları incinmiş ise vay halinize. İntikam soğuk yenen yemektir. Bir akrep burcu insanı sıcakta olsa o yemeği yer. Öyle kincidir. Bunun yanunda çok sadık olurlar, cömerttirler, soğuk yapıda gerçek dosttur onlar.

İhanet etmediğiniz sürece çok iyi olurlar. İhanet ettiğinizi gözlerinizden anlarlar. Asla ve asla akrebe yamuk yapmayın. Her zaman aşırılıklara meyillidir. Dostluğu, düşmanlığı hat safhadadır. Akrebin grisi yoktur, siyahı beyazı vardır. Asla inanmaz birşeyi gözü ile görse bile o işte bir iş vardır der çok kuşkucudur. Akrep burcu gizliliğe önem verir. Çok sabit fikirli insanlardır.

Akrep kadını çok kıskanç olur, kıskançlığını belli eder. Akrep erkeği ise tam tersi kıskanç olur fakat hiç belli etmez ve dile getirmez. Akreplere dikkat edin. Çünkü akreplerin gözleri tepesinde olur ve 360 derece döner. Peşinize dedektif bile takabilirler. Her türlü entrika, kuşku akrepte vardır.

Akrep kadını intikamcı olur. Kesinlikle akrep burcu kadınını aldatmayın beyler. Çok iyi birer anne ve baba olurlar. Buradan çıkaracağımız sonuç akrepe yanlış yapmayın diyoruz.

 

YORUM YOK

CEVAP VER